logonew2

ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

УКРАЇНСЬКИЙ ЦЕНТР ІСЛАМОЗНАВСТВА

Проведення круглого столу відносно ситуації на Близькому та Середньому Сході та майбутнього взаємин між Іраном та Україною

Проведення круглого столу відносно ситуації на Близькому та Середньому Сході та майбутнього взаємин між Іраном та Україною

152640 n

Круглий стіл відносно ситуації на Близькому та Середньому Сході та перспектив стосунків між Іраном та Україною відбувся в п’ятницю, 7 лютого 2020 року, в Посольстві Ісламської Республіки Іран в Україні.

Цей круглий стіл було проведено за участю Посла Ісламської Республіки Іран в Україні, і він виступив з промовою. У даному заході також взяв участь Народний депутат України та шість аналітиків та експертів ряду науково-дослідних установ у сфері політології.

Серед найважливіших питань, які було обговорено та відносно яких здійснено обмін думками в ході круглого столу – нинішня ситуація на Близькому та Середньому Сході, коріння напруги, що існує в регіоні, наслідки американської присутності в даному регіоні та терористичного акту, здійсненому США, внаслідок якого загинув командувач Гасем Солеймані, позиції та дії Ісламської Республіки Іран з метою вирішення існуючих суперечностей та ініціативи Ірану задля цього, і були також висловлені бачення відносно двосторонніх стосунків між Іраном та Україною, попереднього досвіду взаємин двох держав та співпраці й взаємодії сторін у відстеженні питань, пов’язаних з катастрофою – падінням літака.

Слід відзначити присутність представників різних ЗМІ на круглому столі, які схвально висловилися відносно його проведення.    

Громадська Організація "Український центр ісламознавства". | Copyright ©2016-2022
Создание и продвижение сайта Разработка и создание сайта - Сайт ЦентрSite Center